Ev Eşyası ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti :
Ofis eşyası depolama hizmetlerin de en iyi depolama hizmetini sunmaktayız.Ofisleri tadilalatta olan veya ofisinde fazla yer tutan fakat atmaya kıyamadığınız her an lazım olabilir ne yapmalıyım dediğiniz anlarda sizlere en iyi çözümü sunabilmek için ofis eşyalarınızı depolama ünitelerinde sizler için 1ay veya 1 yıl süre zarfları içerisinde korunaklı ve yüksek güvenlikli depolarımızda saklıyoruz.İşyerinize ücretsiz expertiz ile ön keşifte bulunarak detaylı liste ve taşınma günü programı ile en uygun ekip ve ekipmanı belirliyoruz.

Eşya Depolama Ünitelerimiz Nasıl ?

depolama
Eşya depolama ünitelerimiz yüksek bölümlerden oluşmaktadır.Nem,rütübet,haşere ve havasızlık etkenlerinden korunaklı antrepo ve mini depo tesislerimizde hizmet vermekteyiz.

Depomuza bırakılan eşyalar haftada 2 gün ilaçlama yapılarak koruma altına alınmaktadır. Otomotik havalandırma sistemleri ile 7 / 24 havalandırma peronları ile eşyalarınız ilk gün ki gibi,kapalı devre kamera sistemleri ile eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. İstanbul Depo Web Sistemden numaranız eklenerek bulunduğunuz depolama ünitesinden eşyalarınızı gözlemleyebilir ve eşyalar hakkında bilgilendirilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Depolama yapılmadan önce sizlere göndereceğimiz ekspertiz elemanız malzemenin çokluğuna ,kullanılacak malzemelere,görevlendirilecek elaman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.İSTANBUL Evden Eve Nakliyat daha sonra elemanlarımız bu noktadan malzemelerinizi paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar.İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra malzemelerinizi güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz.

İstanbul Depolama’da istediğiniz depolama ünitesini seçebilme avantaları

İstanbul depolama tesisinde tek bir depolama alanı değilde dilediğiniz bir depolama alanı kiralamak artık çok kolay, eşya listesi ile size en yakın şubemizi arayarak aşağıda bulunan ünitelerden kiralama yaparak dilediğiniz depoya sahip olabilirsiniz.