Ücretsiz Ekspertiz

 Firmamız, nakliye hizmeti alacak kişiler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Firmamız İle çalışmak isteyen müşteriler, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyat belirleyebilir ve gerekli desteği alabilirler. Şehir içi ve şehirlerarası birçok hizmet veren firmamız, alanında uzman ve deneyimli bir firmadır. Uzun süredir sektörde hizmet veren firmamız, nakliye sektöründe hizmet sağlamakta olup önde gelen firmalardan biridir.

Firmamız müşterilerine birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden birisi asansörlü taşıma işlemidir. Firmamız özellikle apartman dairelerinde oturan kişiler için asansörlü taşımacılık hizmetini kullanmaktadır. Bu hizmette ücretlendirmeye dâhil olup, ekstra bir ücret talep edilmez. Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde eşyalarınız, herhangi bir zarara uğramadan( deforme, çizik vs) güven içinde taşınacaktır.

ücrtetsiz ekspertiz

Firmamızın Sunduğu Hizmetler

 Asansörlü taşımacılık sisteminin yanı sıra firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Firmamızın bu işlemi tamamen ücretsiz olup, firmamız çalışanları taşınacağınız yeri ve eşyalarınızı inceleyerek size taşınma maliyeti belirler. Bu maliyetin size uygun olması durumunda, firma personelleri ile taşınmak üzere gün ve saat belirleyebilirsiniz. Firmamız, diğer firmaların aksine bu işlemi tamamen ücretsiz olarak sunacaktır.

Firmamız alanında uzman ve deneyimli bir firmanın olmanın yanısıra, oldukça ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Birçok hizmeti taşıma esnasında sunan firmamız, bütün işlemler için tek ücret almaktadır. Bu hususta firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmakta ve aynı zamanda ücretsiz ekspertiz gibi birçok hizmeti de ücretsiz olarak sunmaktadır.