Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok öenmli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

İstanbul Nakliye talebinde bulunan siz müşterielrimize anlaşılırsa müsait olduğunuz işinizin olmadığı bir saatte randevu alınır. Eski istanbul nakliyat randevu saatinde uzman ekibimiz randevu alınan ve taşıma hizmetinin yapılacağı eve yada işyerinize gelip inceleme yapmaya başlar

Taşınacak Eşyanın Boyutunu, çeşidini ve taşıyacak personelin sayısını ambalajlamada kullanılacak malzemenin tespitini ve taşımaya en uygun aracı belirler.

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat Taşımanın Güvenli olması için neler yapılabileceğini belirleyim tüm bu hususlar hakkındasize bir rapor sunar. sizlerinde görüşleri varsa ve gerçekten nakliye hizmetimizde kolaylık ve güven sağlayacaksa rapora eklenir fiyat hususndada anlaşma sağlanırsa ücretsiz ekspertiz ve persıonel tarafından eşyanın nasıl taşınacağı hususunda son planlama yapılarak günü ve saatinde tutulan rapor doğrultusunda nakliye ve taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir.


 

Eski İstanbul Evden Eve Nakliyat A.Ş

0(212) 235 07 090(216) 575 52 77

0533 639 75 38 

www.istanbulevdenevenak.com