nakliyat

Motorlu Taşıt Nakliye

Motorlu taşıt nakliye mavi plakalı yada diplomatik plakalı araçlarınız, trafik kayıtlarından ve turing kurumundan, plaka düşüm işlemleri tarafımızdan gerçekleştirildikten sonra araç nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL Motorsiklet yada otomobil gibi nakil yapılmasını istediğiniz araç yada araçlarınız, konteyner yada kamyon içerisinde yüklenerek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Motorlu taşıt istanbul nakliye  Aracınız yüklenmeden önce, araç durum formu doldurularak ; aracın mevcut durumu, çizik yada hasar olup olmadığı belirlenir. Benzin deposu boşaltılır, kutup başları çıkartılır ve lastik basınçları düşürülür.

motorlutasitnakliye

Motorlu taşıt nakliye  yükleme yapıldığında, araç sabitlenir. Bu sabitleme işleminde ; lastik önlerine takozlar çakılır. Otomobillerde el freni çekilir ve hareket etmemesi için zincir ve kayışla tam sabit hale getirilir.

Yurtdışı varış noktasındaki gümrükte problem yaşanmaması açısından, araç içine hiçbir şekilde ev eşyası konulamaz.

 

Uluslararası Taşıma: Türkiye’den veya Türkiye’ye karayoluyla; Türkiye üzerinden karayoluyla transit, Türkiye’ye denizyolu, demiryolu ve havayolu ile gelip karayolundan üçüncü ülkelere yapılan taşımaları,

Eski İstanbul Evden Eve Nakliyat A.Ş

0(212) 235 07 090(216) 575 52 77

0533 639 75 38 

www.istanbulevdenevenak.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir