nakliyat

En Eski Nakliyat Şirketi

İstanbul ve TÜRKİYE’de bilindiği  gibi  kurulan en eski nakliye şirketi Tuzcuoğlu nakliyat firmasıdır. Şuanda bulunan nakliye şirketlerine en büyük örnek olmuştur.Istanbulda nakliye firmaları sıralamasında en iyi 10 nakliye şirketinin sahibi Tuzcuoğlu nakliyatın çalışanlarıdır.1893 yılında kurulan tuzcuoğlu nakliyat 444 1893 numaralı hattan ulaşılabilir ve gerçek tuzcuoğluna ulaşabilirsiniz.

En Eski Nakliye Şirketleri Aşağıdaki Gibidir:

  • Tuzcuoğlu Nakliyat
  • Pronet Nakliyat A.Ş
  • Hayrioğlu Nakliyat Ltd.Şti
  • Uygar Nakliyat
  • İstanbul Nakliyateskinakliyatfirmalari

İstanbul da En iyi çalışan kadromuzla Büyük araç filomuzla anadolu ve avrupa yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’ye son teknoloji taşıma metaryalleriyle ve eşyalarınıza en uygun fiyatlarımızla evden eve nakliyat hizmetlerimiz de amacımız siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmektir.

EN ESKİ EN İYİ NAKLİYAT FİRMALARI

İstanbul asansörlü taşıma hizmetimiz ile birlikte ulaşılması ve taşıması güç olan yüksek katlı yerlere en modern ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Bu ileri düzey taşımacılık ile kendimizi size karşı her zaman yenileyebilen bir politika izlemekteyiz. Firmamız, aşınması zor olan en eski evden eve nakliyatta güç olan nakliye durumlarını en kısa süre de çözümlemeyi amaç edinmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir