Bavul Valiz Taşıma

ESKİ Nakliyat yurt dışından gelen yabancı iş adamları ve yabancı başbakanlar ve bakanların bavul nakliyesini Eski İstanbul Nakliyat olarak profesyonel yapmaktayız.Günümüzde havaalanından otellere transferlerde çok kullanılan bir taşıma şekli olan valiz taşımacılığı firmamız tarafından verilen bir nakliye hizmetidir.

bavultasimaİstanbul’da Atatürk ve Sabiha Gökçen havaalanlarından otellere veya otellerden havaalanına ihtiyaç duyulduğunda valiz taşıma işleminiz için bizden destek alabilirsiniz.

Bavul Nedir: Genellikle uzun sürecek bir yolculukta içine giysilerin vb. konulduğu, çoğunlukla deri ve benzeri bir şeyden yapılmış büyük çanta.

Önemli: Havayolumuz, asağıda detaylandırılan esyaların bagajınızda bulundurulmasından hiçbir şekilde sorumlu değildir ve bu eşyaların bulundurulması sınırlandırılmıştır Para, ziynet eşyası, numune,değerli evrak, elektronik eşya,gıda, bozulabilir/kırılabilir/akıcı madde, gaz ve tehlikeli maddeler.

Çuval, naylon torba, teneke kutu, bidon vb. bagaj niteliği taşımayan eşyaların uçağın bagaj bölümüne ve kabin içine kabul edilemeyeceğini unutmayınız.

 

Bunun için eski istanbul nakliyat olarak biz buradayız en uygun fiyatlarla valiz bavul taşımacılığı yapan firmamız 1953 yılından bugüne sınırsız hizmet vermektedir.


 

Eski İstanbul Evden Eve Nakliyat A.Ş

0(212) 235 07 090(216) 575 52 77

0533 639 75 38 

www.istanbulevdenevenak.com